Apie mus spausdinti
Mokyklos direktorius: Algirdas Samulionis
Mokyklos pavaduotoja: Laura Balsytė
Mokyklos sekretorė: Zita Sabaitienė

Šiandien mokykloje yra septyni skyriai:

• Futbolo (nuo 2004m.) - treneris E. Jokantas, J.Lebedžinskas, T.Špukas;
  • Laisvųjų imtynių (nuo 1976m.) - treneriai S. Jurčys, N. Peleckis;
  • Žolės riedulio (nuo 1997m.) - trenerė R. Zubavičienė;
  • Lengvosios atletikos (nuo 1970 m.) - treneriai L.Balsytė, G.Kasputis;
  • Stalo teniso (nuo 1970m.) - treneris Z. Mišeikis;
  • Krepšinio (nuo 1994m.) - treneriai G. Strelkauskis, M.Krauza;
  • Tinklinio (nuo 1970m.) - treneriai A.Barauskis, G. Kerpienė;

Šiuo metu sporto mokyklą lanko  301 mokinys. Šiandieną dirbantys treneriai nemažai paruošė mokinių – sportininkų, kurie Kelmės rajono sportinę garbę gynė tarptautiniuose turnyruose, varžybose, Europos čempionatuose, pasaulio čempionatuose.

Sporto mokykla didžiuojasi žolės riedulininkėmis: Justina Siliūnaite, Egle Kareivaite, Reda ir Renata Eimontaitėmis, Karolina Jasaityte, Deimante Dališanskaite, Alma Balkaityte, kurios dalyvavo Europos įvairaus amžiaus čempionatuose.

Europos tinklinio ir paplūdimio tinklinio čempionatuose rungtyniavo: Mindaugas Lembutis, Mindaugas Lopetaitis, Mantas Belaglovis, Arnoldas Barauskis, Mantvydas Šuklys, Gediminas Guntarskis, Gilbertas Kerpė, Indrė Buškutė, Monika Povilaitytė, Rūta Bukantytė.

Plazdant Lietuvos trispalvei Pasaulio, Europos čempionatuose imtyniavo Šarūnas Jučys.

Jūros šalių jaunimo žaidynėse ir Europos jaunimo olimpiniame festivalyje bėgo Armandas Budreckis.

Tai Kelmės krašto sporto pasididžiavimas, mūsų rajono ambasadoriai.

2009m. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtinių, trenerių pastangomis Kelmės rajonas Lietuvos mokinių Olimpiniame festivalyje iškovojo antrąją vietą.
2010m. Lietuvos jaunučių žaidynėse Kelmės rajonas iškovojo 2 vietą (4 raj. grupė)
2011m. Lietuvos jaunių žaidynėse Kelmės rajonas iškovojo 3 vietą (4 raj. grupė), Kelmės sporto mokykla tose žaidynėse Žemaitijos grupėje užėmė 2 vietą.