Mėnesio sporto renginiai

04-06 Lietuvos kroso taurės I etapas, Raseiniai

04-06/07 Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių čempionatas, Pagėgiai

04-10 Rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių šaškių varžybos, Elvyrava 9,00 val.

04-11 Rajono mokyklų žaidynių krepšinio "Husqvarna" varžybos, 9,00 val. Tytuvėnai

04-17 Rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybos, Lioliai 9,00 val.

04-20 Lietuvos kroso taurės II etapas, Šiauliai

04-20/21/22 Lietuvos jaunimo merginų tinklinio finalinės varžybos, Vilnius

04-20/21/22 Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio zoninės varžybos, Jurbarkas

04-21 Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių (pradinių klasių) finalinės varžybos, Kuršėnai

04-22 Lietuvos U16 I lygos šiaurės/vakarų diviziono vaikinų futbolo čempionato varžybos, Plungė

04-24 Lietuvos 2009 m.g. šiaurės regiono futbolo pirmenybių varžybos, Šiauliai

04-25 Lietuvos vaikų U12 žolės riedulio varžybos, Šiauliai

04-25 Žemaitijos krepšinio lygos varžybos, Gargždai

04-25 Rajono mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos, Kelmė, "Draugystės" parkas

04-26 Žemaitijos krepšinio lygos varžybos, Mažeikiai

04-27/28/29 Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio tarpzoninės varžybos

04-28/29 Lietuvos mergaičių vaikų pirmenybių finalinės varžybos, Kaunas

04-28 Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių šaškių finalinės varžybos, Jonava

04-29 Lietuvos futbolo U16 šiaurės refiono pirmenybių varžybos, Šiauliai

04-30 Rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybos, Tytuvėnai

05-03 Rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos, Užventis 9,00 val.

05-04/05 Lietuvos mokyklų žaidynių virvės traukimofinalinės varžybos, Šiaulių rajonas, Meškuičiai

05-07 Rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, "Aukuro" pagr. m. 9,00 val.

05-08 Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafečių finalinės varžybos, Kėdainiai

05-11 Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos, Utena.

05-16 Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės zoninės varžybos, Šiauliai

05-18 Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos rungčių finalinės varžybos, Alytus.

05-18/19 Lietuvos kaimo vietovių mokyklų finalinės virvės traukimo varžybos, Rokiškis.

05-25 Lietuvos kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinės varžybos, Šiauliai

05-28 Rajono pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos varžybos, "Aukuro" pagr. m. 9,00 val.