Apie mus » Naujienos

Pagėgiuose vyksta tarptautinė laisvųjų imtynių treniruočių stovykla ir "Mažosios Lietuvos taurės 2012" turnyras.
 Pagėgiuose vyksta tarptautinė laisvųjų imtynių treniruočių stovykla ir

2012-07-13

Liepos 3-15 dienomis Pagėgiuose vyksta tarptautinė laisvųjų imtynių treniruočių stovykla skirta Lietuvos jaunių rinktinės pasiruošimui Europos jaunių čempionatui, kuris vyks liepos 17-22 dienomis Katovicose, Lenkijoje. Liepos 7 d. toje pačioje Pagėgių sporto salėjė, kur vyksta treniruotės, vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Mažosios Lietuvos taurė 2012". Šios varžybos - paskutinis pasiruošimo patikrinimas jaunių rinktinei.
Keletas Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtinių taip pat dalyvavo šioje treniruočių stovykloje ir varžybose. Kepinant 35 laipsnių karščiui Varžybos tapo tikru sportininkų išbandymu. Kelmės sportininkams pavyko iškovoti keturis medalius. Geriausiai kovojo broliai Aurimas (58 kg.) ir Algirdas (85 kg.) Kuoriai, kurie tapo turnyro nugalėtojais. Aurimas laimėjo tris kovas prieš klaipėdiečius, o Algirdas įveikė šiauliškį M. Jokubauską ir imtynininką iš Dagestano. Mindaugas Reimeris (58 kg.) ir Renaldas Ridikas (42 kg.) užėmė trečiasias vietas. Dainiui ir Donatui Rimkams, Justui Augusčiui ir Robertui Petrauskui iki medalių pritrūko jėgų ir meistriškumo, bet treniruočių stovykla davė didelę naudą.

Turnyre dalyvavo apie 140 sportininkų iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Dagestano ir Lietuvos miestų. Ypač pajėgi komanda atvyko iš tolimojo Dagestano miesto Chasavjurtos, kuri iškovojo pirmąją komandinę vietą. Taip pat turnyre dalyvavo praėjusių Europos čempionatų prizininkai ir dalyviai. Į turnyrą atvyko geriausiu laikomas XX amžiaus imtynininkas iš Baltarusijos, Aleksandras Medvedis, kuris sportininkams palinkėjo sėkmės varžybose. Aleksandras Medvedis - laikomas vienas tituluočiausiu imtynininkų per visą imtynių istoriją, Jis yra tapęs 7 kartus Pasaulio ir 3 kartus olimpiniu čempionu.