Apie mus » Naujienos

1-4 klasių šaškių rajoninės varžybos
1-4 klasių šaškių rajoninės varžybos

2013-05-03

 

Balandžio 30d. Elvyravos pagr. mokykloje vyko rajono olimpinio festivalio 1-4 klasių šaškių varžybos.

Varžybos vyko atskirai tarp kaimo pagr. mokyklų ir vidurinių mokyklų.

Keturios mokyklos varžėsi kaimo pagr. mokyklų tarpe, kur didžiausia kova vyko tarp Elvyravos pagr. mokyklos komandos ir Liolių pagr. mokyklos komandos, tik puse taško skirtumu varžybas laimėjo Elvyravos pagr. mokyklos komanda, antri lioliškiai, treti - Maironių pagr. mokyklos mokiniai.

Vidurinių mokyklų tarpe varžėsi trys mokyklos, kur ryškia persvara varžybas laimėjo Vaiguvos Vlado Šimkaus vid. mokyklos mokiniai, antri liko "Aukuro" vid. mokyklos mokiniai, treti - "Kražantės' pagr. mokyklos mokiniai.

Po šių varžybų vyko superfinalas, kuriame susitiko Vaiguvos Vlado Šimkaus vid. mokyklos komanda ir Elvyravos pagr. mokyklos komanda, varžybas 3 : 1 laimėjo Elvyravos pagr. mokykla, ji ir atstovaus rajoną Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse varžybose.