Apie mus » Naujienos

19-asis Kullo Koivu tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras
19-asis Kullo Koivu tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

2017-04-19


Balandžio 14-15 dienomis Estijos mieste Viljandyje vyko tradicinis, jau 19-asis Kullo Koivu tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras, kuriame be imtynininkų iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos miestų, kovojo ir aštuoni Kelmės imtynininkai. 
Geriausiai iš kelmiškių pasirodė Paulius Leščauskas, kuris tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 46 kg. Pirmoji vieta taip pat atiteko Rokui Stonaičiui, kuris dalyvavo svorio kategorijoje iki 24 kg. Antrąsias vietas iškovojo Nedas Leščauskas (26 kg.) ir Ignas Grigalaitis (42 kg.). Trečiąja vietą iškovojo Nedas Vasiliauskis (29 kg.).
Varžybose taip pat dalyvavo: Matas Vasiliauskis (32 kg.), Edvinas Gediminas (38 kg.) ir Arnas Valantinas, kuris savę išbandė suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 65 kg. Nors Arnui teko pralaimėti visus savo tris susitikimus latviui, estui ir baltarusiui, bet kelmiškis nepaisant savo jauno amžiaus garbingai kovojo ir už "dyką" taškų nedalino. Tai puiki patirtis, kuri pravers svarbiems ateities startams.