Apie mus » Naujienos

4 medaliai Lietuvos jaunių žaidynių graikų - romėnų varžybose
4 medaliai Lietuvos jaunių žaidynių graikų - romėnų varžybose


Rugsėjo 21-22 dienomis vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės graikų - romėnų imtynių ir laisvųjų imtynių varžybos. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 4 medalius. Sėkmingiausiai pasirodė "Aukuro" pagr. mokyklos mokinys Vilius Povilaitis, kuris tiek graikų - romėnų imtynėse, tiek laisvosiose imtynėse iškovojo aukso medalius svorio kategorijoje iki 54 kg. Praėjusių metų jaunučių žaidynėse Vilius iškovojo auksą laisvosiose imtynėse, o graikų - romėnų imtynėse po šališko teisėjavimo tenkinosi sidabro medaliu. Šiemet kelmiškis nepaliko jokių vilčių varžovams.
Laisvųjų imtynių varžybose sidabro medalį, tik finale nusileidęs komandos draugui Viliui, svorio kategorijoje iki 54 kg, iškovojo Tadas Minetas. Svorio kategorijoje iki 63 kg. trečiąją vietą iškovojo Dainius Rimkus, lemiamoje kovoje dėl bronzos nugalėjęs klaipėdietį E. Rekašių. Graikų - romėnų imtynėse Dainius užėmė 7-ąją vietą.
Aurimas Kuoris (69 kg.) ir Justas Augustis (76 kg.) užėmė 5-ąsias vietas.