Apie mus » Naujienos

55-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Martin Klein Memorial.
55-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras Martin Klein Memorial.

2017 12 11

Savaitgalį sporto mokyklos imtynininkai imtyniavo Estijoje, Ten vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras, laimėti trys medaliai:

Nedas Vasiliauskis 3 vieta, 32 kg.
Kristupas Norkuckis 3 vieta, 38 kg.
Paulius Leščauskas 3 vieta, 50 kg.
Nedas kvalifikacijoje įveikė - Keiro Asu iš Viljandžio, ketvirtfinalyje nugalėjo - latvį Artjomą Selezens'ą, tačiau po atkaklios kovos pusfinalyje pralaimėjo Al-Bara Chopalaev'ui iš Talino. Kovoje dėl trečiosios vietos įveikė Igorį Nizins (LAT).
Kristupas ketvirtfinalyje nugalėjo estą Meiro Kuning, tačiau pusfinalyje pralaimėjo daugpiliečiui Dmitrijui Gultjaev'ui. Kovoje dėl bronzos nugalėjo estą Timor'ą Arusaar'ą.
Paulius turėjo keturias kovas: pirmoje pralaimėjo latviui Rainer Lukins, antroje kovoje įveikė - estą Karl-Heinrich Kajakas, trečioje kovoje nugalėjo radviliškietį Dainių Jonaitį, o paskutinėje kovoje teko pripažinti šios svorio kategorijos nugalėtoju tapusio daugpiliečio Aleksandro Marozovo pranašumą.
Imtynininkai dalyvavo iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.