Apie mus » Naujienos

Iškilminga Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių apdovanojimo šventė
Iškilminga Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių apdovanojimo šventė

2018-11-29

 

Lapkričio 23d. kai Kelmėje vyko Kelmės sporto centro atidarymo šventė, Vilniuje vyko taip pat šventė Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių apdovanojimas.

 

Renginį pagerbė ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, Europos olimpinių komitetų Vykdomojo komiteto narė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Vyresnioji patarėja, atliekanti generalinio direktoriaus funkcijas Kornelija Tiesnesytė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis.

Buvo įteikti apdovanojimai miestų ir rajonų savivaldybėms ir sportininkų ugdymo centrams – kompleksinės įskaitos nugalėtojams ir prizininkams, taip pat įteiktos padėkos sporto šakų federacijų atstovams bei perduoti prizai treneriams - kompleksinės įskaitos nugalėtojams.

 

Mūsų rajonas 4 rajonų grupėje užėmė I vietą (iš viso šioje grupėje dalyvavo 13 rajonų), taurę atsiėmė Kelmės rajono vice meras Albertas Brazas.

 

Taip pat tarp ugdymo centrų Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokykla 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių imynių varžybose (komandinėse) laimėjo III vietą, taurę atsiėmė laisvųjų imtynių treneris Saulius Jurčys.

 

DAR KARTĄ SVEIKINAME VISUS KELMĖS VAIKŲ IR JAUNIMO SPORTO MOKYKLOS TRENERIUS BEI AUKLĖTINIUS SU TOKIAIS AUKŠTAIS PASIEKIMAIS LIETUVOS JAUNUČIŲ IR SPORTO VILČIŲ ŽAIDYNĖSE

 

Informacija ir nuotraukos Lietuvos sporto federacijų sąjungos