Apie mus » Naujienos

Kelmėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio tarpzoninės varžybos
Kelmėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio tarpzoninės varžybos

2016-04-25

 

Šeštadienį Kelmėje ir Tytuvėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų tinklinio tarpzoninės varžybos. Jose puikiai pasirodė mūsų rajono mokyklos iškovosiusios pirmąsias vietas ir patekusios į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas.

Merginų varžybos vyko Tytuvėnuose, kur rajono garbę gynė Tytuvėnų gimnazijos mokinės. Mūsų pogrupuje varžėsi Klaipėdos "Vetrunės" ir Palangos "Senoji" gimnazijos. Mūsų merginos iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų, užėmė pirmąją vietą bei pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio finalines varžybas. Merginos yra sporto mokyklos auklėtinės. Komandai vadovavo Vytautas Kybartas (Tytuvėnų gimnazijos vyr. mokytojas) ir sporto mokyklos vyr. trenerė Gitana Kerpienė.

Vaikinų varžybos vyko Kelmėje "Kražantės" progimnazijos sporto salėje, mūsų rajoną atstovavo J.Graičiūno gimnazijos vaikinai. Mūsų pogrupyje taip pat varžėsi Kretingos raj. Darbėnų gimnazija ir Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija. Mūsų vaikinai iškovojo visas pergales ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas. Komandai vadovavo Darius Barauskis J.Graičiūno mokytojas metodininkas.

 

Sveikiname mokinius bei jų mokytojus ir trenerius pasiekus tokių aukštų rezultatų, ir linkime sėkmės Lietuvos mokyklų žaidynių finaluose.