Apie mus » Naujienos

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės stalo teniso varžybos
Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės stalo teniso varžybos

2020-03-06

 

Kelmės sporto centru bei "Aukuro" pagr. mokyklos kūno kultūros mokytoju Virgilijumi Valiuška jau ne pirmus metus pasitiki Lietuvos mokyklų žaidynių organizatoriai bei patiki vesti ne tik zonines bet ir tarpzonines stalo teniso varžybas.

 

Vasario 13 d. sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės stalo teniso varžybos, kuriose varžėsi po 7 merginų ir vaikinų komandas, į tarpzonines varžybas pateko po 2 stipriausias merginų ir vaikų komandas. Pirmąją vietą zoninėse varžybose iškovojo Kelmės "Aukuro"pagr. mokyklos vaikinų komanda ir Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų komanda.

 

Iškovojus zoninėse varžybose Kelmės "Aukuro" pagr. mokyklos vaikinų komandai pirmąją vietą mums buvo pasiūlyta pravesti ir tarpzonines stalo teniso varžybas. Tad šiandien kovo 6 d. Kelmės sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės stalo teniso varžybos, kuriose susitiko po 4 vaikinų ir merginų komandas. Garbingai kovoję ir atstovavę Kelmės rajoną "Aukuro" pagr. mokyklos vaikinų komanda liko ketvirta ir į finalines varžybas nepateko. Bendroje įskaitoje tarp visų Lietuvos mokyklų "Aukuro" pagr. mokykla užėmė 10-12 vietą. Tarpzoninių varžybų nugalėtojai tapo Panevėžio "Vilies" progimnazijos merginų ir Vilkaviškio "Aušros" gimnazijos vaikinų komandos.

 

Sveikiname mokinius Domantą Simanauską, Edviną Dambrauską, Domantą Nausėdą, Kasparą Ramanauską bei jų kūno kultūros mokytoją Virgilijų Valiušką su geru rezultatu bei garbingu Kelmės rajono atstovavimu. 

 

Rezultatai