Apie mus » Naujienos

Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunių pirmenybės
Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunių pirmenybės

2012-04-30

 

Balandžio 27 d. Šiauliuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunių pirmenybės. Šiose varžybose jaunieji imtynininkai kovojo ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos Lietuvos jaunių rinktinėje, kurios nariai galėsa dalyvauti Europos ir Pasaulio čempionatuose.

Pirmenybėse dalyvavo per šimtą dalyvių iš dvylikos Lietuvos miestų ir rajonų.
Geriausiai iš kelmiškių kovojo ir Lietuvos jaunių čempionu tapo "Aukuro" vid. mokyklos mokinys Vilius Povilaitis (svorio kategorija iki 42 kg.). Vilius lengvai laimėjo keturias kovas prieš du klaipėdiečius, vilkaviškietį ir komandos drauga, kelmiškį M. Nemeikšą. Pastarasis liko penktas.

Svorio kategorijoje iki 69 kg. laimėjęs dvi imtis į finala iškopė Benediktas Butkus, tačiau finale turėjo pripažinti imtynininko iš Pagėgių Deniso Širvaičio pranašumą.
Svorio kategorijoje iki 63 kg. kovojo Rokas Valantinas, kuris pelnė bronzos medalį.
Kelmės miestui taip pat atstovavo: P. Vasiliauskas, A. Kučinskas, V. Matulevičius (visi 46 kg.), A. Kuoris (54 kg.), Dainius ir Donatas Rimkai (abu 58 kg.) ir J. Augustis (63 kg.).
Treneriai S. Jurčys ir N. Peleckis pasigedo jaunųjų kelmiškių kovingumo ir keltų jiems uždavinių įgyvendinimo, bet ateityje tikimės, kad vaikai rimčiau pažvelgs į treniruočių procesą, kurių metu reikia "atiduoti" save visą, dirbti sunkiai ir atsakingai, o tada ir varžybose galės parodyti, ką gali.
Lietuvos jaunių čempionais tapo:
42 kg. Vilius Povilaitis (Kelmė),
46 kg. Dovydas Bušeckas (Klaipėda),
50 kg. Antanas Vasiliauskas (Vilkaviškis),
54 kg. Andrius Žekas (Raseiniai),
58 kg. Artiom Auga (Pagėgiai),
63 kg.. Andrius Mažeika (Klaipėda),
69 kg. Denisas Širvaitis (Pagėgiai),
76 kg. Erik Bizunovič (Vilnius),
85 kg. Modestas Jokubauskas (Šiauliai),
100 kg. Denisas Nedabor (Klaipėda).