Apie mus » Naujienos

Kelmėje vyko Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato finalinis etapas

Sporto mokyklos tinklininkai Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojai

Rajono mokinių olimpinis festivalis

Rajono mokinių olimpinio festivalio finalines futbolo 5x5 varžybas laimėjo "Aukuro" v. mokykla(mergaitės) ir "Kražantės" pagr. mokykla (berniukai)

plačiau
Vakar vyko rajono olimpinio festivalio vidurinių mokyklų 2000-2001m.g. kvadrato varžybos

Nugalėtojai tapo mergaičių grupėje Tytuvėnų gimnazijos komanda, berniukų grupėje - "Kražantės' pagr. mokyklos komanda

Rajono olimpinis festivalis

Vakar vyko miesto vidurinių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybos

plačiau
DĖMESIO KEIČIASI KVADRATO VARŽYBŲ VIETA!

Keičiasi kvadrato 2000-2001m. g. vaikų varžybų vieta, varžybos vyks Tytuvėnuose sporto mokyklos salėje (2012-11-28), 2002m. g. vaikų varžybos kaip ir planuota vyks "Kražantės" p. mokyklos salėje (2012-11-21).

Bėgimas

Bėgime puikiai sekėsi Kelmės sporto mokyklos auklėtiniams

Rajono olimpinio festivalio berniukų futbolo 5x5 varžybos

Vidurinių mokyklų tarpe nugalėtojais tapo "Kražantės" pagr. mokyklos berniukų komanda, kaimo pagrindinių mokyklų tarpe - Vidsodžio pagr. mokykla.

Rajono olimpinio festivalio mergaičių futbolo 5x5 varžybos

Vidurinių mokyklų tarpe nugalėtojomis tapo "Aukuro" vidurinės mokyklos komanda, kaimo pragindinių mokyklų tarpe - Liolių pagrindinės mokyklos komanda