Apie mus » Naujienos

Pagerbti geriausi rajono sportininkai
Pagerbti geriausi rajono sportininkai

2016-01-04

 

Gruodžio 29d. Kelmės dvaro muziejuje vyko geriausių rajono sportininkų pagerbimo šventė. Šiemet buvo renkami penki geriausi sportininkai, be vietų. Geriausiais rajono sportininkais tapo:

Aurimas Kuoris (laisvosios imtynės)

Karolina Mockaitytė (lengvoji atletika)

Samanta Šeputytė (žolės riedulys)

Mantas Andruška (stalo tenisas)

Egidijus Valčiukas (jėgos trikovė)

Smagu, kad tarp geriausių rajono sportininkų yra ir Kelmės sporto mokyklos auklėtinių: Aurimas Kuoris (treneriai N.Peleckis ir S.Jurčys), Samanta Šeputytė (trenerė R.Zubavičienė), Karolina Mockaitytė (treneris M.Norbutas, šiemet baigė sporto mokyklą).

 

Šventės metu taip pat buvo pagerbti jauni perspektyvūs sporto mokyklos auklėtiniai: Egita Banevičiūtė ir Viktorija Žalpytė (lengvoji atletika), Viktorija Sukackaitė, Jovita Bukantytė, Airidas Butkus ir Marius Barauskis (tinklinis), Paulius Leščiauskas (laisvosios imtynės).

 

Už nuoširdų darbą ir pasiektus rezultatus, ugdant sportininkų meistriškumą padėkos buvo įteiktos šiems sporto mokyklos treneriams: Nerijui Peleckui ir Sauliui Jurčiui (laisvosios imtynės), Laurai Balsytei ir Mindaugui Norbutui (lengvoji atletika), Redai Zubavičienei (žolės riedulys), Zigmui Mišeikiui (stalo tenisas), Edvardui Jokantui (futbolas), Gitanai Kerpienei ir Robertui Nekrašui (tinklinis).

 

Sveikinimo žodžius sakė ir apdovanojimus teikė: Kelmės rajono meras Vaclovas Andrulis, vicemeras Izidorius Šimkus, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas, sporto skyriaus vyr. specialistas Saulius Michailovas.