Apie mus » Naujienos

Rajono mokyklų žaidynės: estafečių varžybos "D.V.S."
Rajono mokyklų žaidynės: estafečių  varžybos

2017-02-10

 

Vakar "Kražantės" progimnazijos sporto salėje vyko rajono miesto mokyklų žaidynių estafečių varžybos "D.V.S.". Varžybos atskirai vyko 1-4 klasių mokiniams ir 5-6 klasių mokiniams.

Pradinių klasių estafečių varžybose "D.V.S." varžėsi dvi komandos: Tytuvėnų gimnazijos ir "Kražantės" progimnazijos. Šiose varžybose ryškūs lyderiai buvo "Kražantės" progimnazijos komandos mokiniai, kurie laimėjo varžybas ir teisę rajoną bei savo mokyklą atstovauti Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.

 

5-6 klasių estafečių varžybose "D.V.S." varžėsi keturios komandos: Tytuvėnų gimnazijos, "Kražantės" progimnazijos, "Aukuro" pagr. mokyklos ir Užvenčio gimnazijos mokiniai. Šiose varžybose nenugalimi buvo Tyttuvėnų gimnazijos mokiniai, kurie atstovaus rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose. Dėl antros vietos vyko įnirtinga kova tarp "Kražantės" progimnazijos komandos ir "Aukuro" pagr. mokyklos komandos, šios komandos surinko vienodą taškų sumą, tačiau "Kražantės" progimnazijos komanda buvo greitesnė "greičio" estafetėje, todėl iškovojo antrą vietą šiose varžybose, o "Aukuro" pagr. mokykla liko trečia.