Apie mus » Naujienos

Savaitgalį Kelmės jaunieji imtynininkai dalyvavo net dvejuose turnyruose
Savaitgalį Kelmės jaunieji imtynininkai dalyvavo net dvejuose turnyruose

2012-04-24

 

Balandžio 20-22 dienomis Teresine, Lenkijoje vyko VII-asis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių turnyras. Turnyre dalyvavo 170 jaunųjų imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Slovakijos ir Vokietijos. Keturi Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai išbandė jėgas šiame aukšto lygio turnyre. Gausiausioje svorio kategorijoje iki 42 kg., kurioje varžėsi net 27 dalyviai dalyvavo "Aukuro" vid. mokyklos mokinys Vilius Povilaitis iškovojo trečiąją vietą. Vilius jau trečiame tarptautiniame turnyre iš eilės iškovoja medalius. Guseve, Rusijoje iškovota antroji vieta, Rygoje - pirmoji. Kelmiškis pirmoje kovoje įveikė vokietį, antroje kovoje teko pripažinti lenko pranašumą, o likusiuose susitikimuose iškovojo pergales prieš klaipėdietį ir du lenkus. Nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo rusas M. Prilipkinas. Svorio kategorijoje iki 53 kg. "Kražantės" pagr. m. mokinys Aurimas Kuoris nugalėjo du lenkus, klaipėdietį ir patyrė du pralaimėjimus prieš lenką ir kovoje dėl trečios vietos prieš vokietį ir užėmė 5-ąją vietą tarp 24 dalyvių. Svorio kategorijoje iki 59 kg. (21 dalyviai) gerai kovojo kelmiškiai broliai dvyniai Dainius ir Donatas Rimkai (abu iš "Kražantės" pagr. m.). Dainius iškovojo dvi pergales prieš Lenkijos imtynininkus ir patyrė pralaimėjimus prieš dar vieną lenką ir latvį ir liko 8-tas. Donatas nugalėjęs rusa ir du lenkus, bet pralaimėjęs vėliau nugalėtoju tapusiam vokiečiui ir trečiąją vietą iškovojusiam klaipėdiečiui liko 7-tas.

Iš viso turnyre dalyvavo 21 komanda. Lietuvos imtynių rinktinė, kurią sudarė Klaipėdos, Vilkaviškio, Pagėgių ir Kelmės imtynininkai iškovojo pirmąją komandinę vietą. Antroje vietoje liko Rusijos komanda, o trečiąją vietą užėmė vietinė, Teresino komanda.


Radviliškyje vyko tradicinis laisvųjų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo imtynininkai iš Kauno, Šiaulių, Raseinių, Pagėgių, Radviliškio ir Kelmės. Kelmės imtynininkai iškovojo 7 medalius. Nugalėtojais tapo Mindaugas Reimeris - 46 kg. , Benediktas Butkus - 65 kg., Liutauras Valantinas - 77 kg. (visi iš "Aukuro" vid. m.) ,  Algirdas Kuoris - 84 kg. (J. Graičiūno gim.). Trijų brolių Valantinų imtynininkų "pėdomis seka" jauniausias - Arnas Valantinas, kuris užėmė 3-ąją vietą (39 kg.). Robertas Petrauskas (46 kg.) ir Justas Augustis (67 kg.) taip pat iškovojo trečiąsias vietas. Elonui Pluščiauskiui ir Dovydui Eitmantui prizinių vietų iškovoti šį kartą nepavyko.