Apie mus » Naujienos

Sėkmingas Kelmės imtynininkų pasirodymas Lietuvos vaikų čempionate
Sėkmingas Kelmės imtynininkų pasirodymas Lietuvos vaikų čempionate

2017-01-25
Sausio 20 d. Pagėgiuose vyko pirmosios šių metų laisvųjų imtynių Respublikinės varžybos - 2017 metų Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų čempionatas. Čempionate dalyvavo vaikai gimė 2004-2007 metais. Tai jauniausia amžiaus grupė, kurioje jaunieji sportininkai žengia pirmuosius savo žingsnius savo būsimoje sportinėje veikloje. Kaip jau tapo gražia tradicija, kad Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos imtynininkai jau ketverius metus neužleidžia lyderių pozicijų. 
2017 m. Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių vaikų čempionais tapo:
Nedas Vasiliauskis (29 kg.);
Ignas Grigalaitis (41 kg.);
Paulius Leščauskas (44 kg.);
Dovydas Vileikis (80 kg.).
Antrąsias vietas iškovojo:
Matas Vasiliauskis (29 kg.);
Vakaris Norkuckis (50 kg.);
Benas Musneckis (73 kg.).
Šiek tiek iki medalių pritrūko ir penktąsias vietas iškovojo: Kristupas Norkuckis (38 kg.) ir Neilas Milaševičius (47 kg.). Karolis Jurgilas, iškovojęs vieną pergalę (38 kg.) užėmė 8-tą vietą tarp 14-os dalyvių. Varžybose taip pat dalyvavo Titas Šveikauskas, Danielius Bukavičius, Aidas Armoška ir Elijus Melešius
Po tris nugalėtojus išugdė Klaipėdos ir Pagėgių treneriai, dar po du aukso medalius iškeliavo į Vilnių ir Vilkaviškį, po vieną į Šiaulius ir Raseinius.
Viso varžybose dalyvavo 107 dalyviai iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilkaviškio, Radviliškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės.